O nás

 Pořadatelé

Zajímá‐li Tě, co že jsme za lidi a jací jsme, nejlépe uděláš, když přijedeš na tábor. Pokud se však, stejně jako my, nemůžeš dočkat, můžeš si přečíst, co jsme na sebe prozradili: 


Radek

Jsem sečtělý dřevorubec, roman­tický realista, dobro­druh se silným vztahem k domovu a milovník pří­rody i počítačových her.

Tvrdou upřímnost mám mnohem raději než faleš­ný úsměv.

Nejvíc času trávím bronťěním, jinak lezu, dřevo‐šermuju a chodím na vandry. Taky mám moc rád psy a koně, ale vzhle­dem k ži­votní situ­aci jsem se jich na čas musel vzdát.

Bron­ťárny jsou moje droga.


Romča

V prostředí organozování táborů se pohybuji už od 15 let. Nejdříve jako instruktorka a nyní již plně plánuji programy jak pro děti, tak i starší ročníky.

Baví mne veškeré výtvarné činnosti a amatérské divadlo.

Motto: " Kdo netvoří, je netvor."


Petr

Někde určitě bylo řečeno, že život je jako příběh, nebo že se život skládá s několika příběhů. Dle mě je to tak trochu pravda. A tak se učím, jak vykládat ostatním příběhy. Což je vlastně umění, jak lidem říkat co jsem zažil.
Takže pokud by večer na táboře měl chuť vyprávět, co zažil, nebo viděl, četl tak určitě si najdu čas naučím vás jak ostatním dost originálně říct svůj příběh.