Program

Program

K táboru neodmyslitelně patří i zážitkový program, který kromě práce tvoří hlavní náplň dne. Můžeš si to představit jako řadu her, u kterých se budeme bavit, poznávat sebe i ostatní, hloubat, překonávat vlastní hranice i odpočívat.

Snažíme se, aby byl program vyvážený a každý si v něm přišel na své. Budeme nejen běhat po lese, procházet křovím i blátem nebo se brodit potokem, ale i ležet na lukách nebo se prostě trmácet krajinou. Sedneme si do stínu stromů nebo večer k ohni, zamyslíme se a budeme sdílet své myšlenky, jindy popustíme uzdu své tvořivosti a někdy si prostě jenom zvesela zařádíme, abychom setřásli napětí. Především se ale chceme vzájemně poznávat, trávit čas společně a být tu pro ostatní.

Dovolujeme si ale přesto upozornit, že akce nebude úplně odpočinková. Přijdou chvíle, kdy se slušně zapotíme, ačkoli rozhodně nepůjde o nějaký vojenský výcvik. Zabrat sice dostanete, ale zvládne to každý, kdo to zvládnout chce. Koneckonců, nejedeme sem odpočívat, ale něco zažít. Máš-li i přesto obavy, zdali je pro Tebe tábor vhodný, neboj se nás kontaktovat na tabor.mimostado@gmail.com.